Sektörel Yazılımlar

Gelişen sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda işletmenize uygun, en hızlı ve en kaliteli sektörel yazılımı sunuyoruz. Sektörünüze ait yazılımlar oluşturarak sorunlarınıza daha hızlı çözümler üretiyor ve iş yükünüzü azaltıyoruz. Daha verimli bir çalışma ortamına kavuşmanızı sağlıyor ve aynı sektördeki diğer rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi hedefliyoruz. Sizler de Gripenguen Sektörel Yazılım Çözümlerini tercih ederek sektörünüzde hızlı bir şekilde başarınızı yükseltin.

Sektör bağımsız çözümler sunan Gripenguen ile siz işinizi yaparken arka tarafta tüm süreçlerin ERP’ye uygun hale getirebilirsiniz. İşletme süreçleriniz uçtan uca yönetirken işinize ivme kazandırarak daha verimli bir çalışma şartlarına imkan sağlanmaktadır. Ayrıca gelişmiş altyapısı sayesinden diğer sistemlerle entegrasyonlar sağlayarak işletmenize interaktif çözümler sunabilmektedir.

Sektörel Yazılım Nedir, Avantajları Nelerdir?

Yönetimi ve denetimi anlık olarak sağlayabilen sektörel yazılımlar, kurum ve kuruluşlara bir çok açıdan avantaj sunan sistemlerdir. Sektör içindeki yoğunluğu büyük ölçüde azaltır. Günler sürecek bir işlemi sektörel yazılımları kullanarak dakikalar içinde yapabilir böylece hem insan gücünden hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Farklı sektörlerde kullanılabilen bu sistem firmaların sektörlerinde yerini sağlamlaştırmaları ve fark yaratabilmeleri açısından da önem taşır. Bu yüzden günümüzde kullanımı oldukça revaçtadır. Müşteri isteğine göre tasarlanabilen yapısı sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Bütün firma verilerini ayrıntılı bir şekilde tutabileceğimiz sistemimiz; ayrıca düzenli ve disiplinli yapısıyla işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize imkan sağlar. Ana sistem tarafından diğer sistemler kontrol edilebildiği gibi farklı bölümler için ayrı olarak da geliştirilebilir.

Sektörler
İnşaat
Tekstil
Finans – Sigorta
Perakende Satış
Havacılık
Yiyecek – İçecek
Cam – çimento ve toprak ürünleri
Medya – iletişim ve yayıncılık
e-Ticaret
Dağıtım ve toptan ticaret
Sağlık – spor
Telekomünikasyon
Kimya
Tarım ürünleri – hayvancılık
Gıda
Turizm
Makina ve parça imalatı
Metal ürünleri
Elektrik ve elektronik
Otomotiv ve otomotiv yan sanayi

Yönetimi ve denetimi anlık olarak sağlayabilen sektörel yazılımlar sunuyoruz.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.