Skip to main content

İhtiyaçlarınıza Özel Yazılımlar ile Verimliliğinizi Arttırın

Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa, süreçlerinize, birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandıralım

Ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştirmekte. Özel Yazılım Geliştirme sayesinde işlerinizi takip edebilir, birim içi ve birimler arası koordinasyon sağlayabilir, kritik kararlar alırken raporlama ekranlarından faydalanabilirsiniz.

01. Analiz

İhtiyaçlarınızın tam olarak belirlenmesi için yolun başında, mevcut veri altyapınızı ve süreçlerinizi inceliyoruz. Amacımız yola çıkmadan evvel sizin tüm teknoloji ihtiyaçlarınızı ortaya çıkarmak.

02. Yol Haritası ve Tasarım

Ekibimiz sizin için alternatiflerin de olduğu planlar çıkarıyor. Bu planları birlikte inceleyerek, sizi hayal ettiğiniz noktaya taşıyacak yol haritasına karar verdikten sonra, yeni yazılımınız tasarlanır.

03. Uygulama ve Aksiyon

Uzman ekibimiz çıkan yol haritası ile yazılımınızı geliştirirken, Proje Yönetim Ekibimiz tüm süreci size haftalık olarak raporlar. Kurulumu, ekip eğitimi ve yaşayacağınız tüm sorunlarda size destek olmaya devam ederiz.

Proje Analiz

İhtiyaçlarınızı Doğru Teknolojiler ile Çözün

İhtiyaçlarınıza yönelik yazılım çözümleri alırken, ihtiyaçlarınızın tamamını belirlemek, süreçlerinizi, birimlerde kullanılan diğer yazılımları inceleyerek başlamak gerekir.

Bu süreçte profesyonel ekibimizden destek alarak yürümek, doğru teknolojileri işinize adapte etmek konusunda sizi zorlamaz. İhtiyaçlarınızdan yola çıkılarak birlikte oluşturulmuş plan ile başlayıp, Doğru Çözüme kavuşabilirsiniz.

Özel Yazılım Çözümleri

Teknolojiyi İşinize Taşıyarak Hız Kazanın

Birimlerinizdeki kargaşayı azaltıp, kendi iş yükünüzü hafifletmek için doğru teknolojileri işinize adapte etmeniz gerekir.

Gripenguen Özel Yazılım Çözümleri, kurumsal ya da üretim ihtiyaçlarınızı çözen teknoloji alt yapıları ya da yazılımlar ile süreçlerinizi hızlandırıp, daha çok kar etmenizi hedefler.

Özel Yönetim Ekranları

Yönetim Gücünüzü Arttırın

Manuel işlemlerden kurtulup, doğru yazılımları işinize adapte ettiğinizde iş hayatınızın kolaylaşarak, yönetim gücünüzün arttığını göreceksiniz.

Çünkü verilerin anlık olarak arşivlenmesi, bu arşivden gelen verilerin özetlenerek kolay ekranlarda yönetsel gücünüzü arttıracak şekilde raporlanması, sizin koordinasyon ve hareket alanınızı da genişleterek kolaylaştıracaktır.

Birkaç satır kodla, birlikte neler yapabileceğimizi keşfedin.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Mesaj gönder
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?