Skip to main content

Oyun Geliştirme Hizmeti Veriyoruz

Bilgisayarda, konsolda ve mobil cihazlarda oynanan oyunlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Dijital oyun tasarımı, oyun geliştirme süreçleri yönetimi ve üretimi konusunda hizmet veren firmamız, eğitim oyunları, etkinlik oyunları, kinect oyunlar, web oyunları, AR ve VR oyunlar, mobil oyunlar geliştirmektedir.

Özellikle mobil oyun tarafında, akıllı telefon kullanan sayısındaki artış, oyun geliştirme ihtiyacını ve talebini artırmıştır. Gelişen mobil teknolojisi ile özellikle mobil oyun sektöründeki kaliteyi ve içeriği artırmış, mobil oyunları, oyun pazarında en büyük payı almasını sağlamıştır. Her geçen gün mobil oyun pazarı büyümeye devam etmektedir.

Mobil Oyun Geliştirme

Firmamız, mutli player oynanabilen interaktif, iOS oyun, android oyun geliştirme yapılarak hazırlanan mobil oyun fikirleri sunmakta ve oyun fikirlerinizi hayata geçirmektedir. Özellikle günümüzde çok popüler olan ve çok yüksek indirme rakamlarına ulaşan “Hyper Casual” oyunları fikirleriniz doğrultusunda üretebilmekteyiz. Bu tür oyunların nasıl oynandığının öğrenmesi ve oynaması çok basittir. Karakterler tek tuşla hareket ettirilir. İçlerinde kısa görevleri vardır ve bundan dolayı çok büyük mobil oyuncu kitlelerini hitap eder.

Dokun ve Yoket

Dokun ve Yoket aims to provide players with a fast-paced mobile strategy game experience they’ve never experienced before. Preserving the partial standards of classical strategic battles between 45 minutes and 90 minutes, the concept of time has been accelerated and simplified by considering screen time for mobile devices.

3ozukpara

All you have to do is to move it between one move and the other two rolls. Remember that the faster you play, the faster your score will be and you will lose the game if you wait too long for the move.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Mesaj gönder
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?