Skip to main content

Yem Fabrikalarına özel geliştirmiş olduğumuz, Yem Fabrikası Mobil Sipariş Uygulaması Yazılımı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki tanıtım ve pazarlama personelleri; yem bayilerinin ihtiyaçlarını mobil uygulamaya girerek, fabrikaya iletilmek üzere sipariş oluşturabilmektedirler.

Yem Fabrikası Mobil Sipariş Uygulaması Yazılımı ile Yem Siparişi Yönetim Web Paneli ile fabrika personelleri; yem fiyatları belirleyebilir, ödeme seçeneklerini oluşturabilir, vade fark oranlarını belirleyebilir, sipariş ve personel istatistiklerine göz atabilir, yeni bayi oluşturabilir/düzenleyebilir, siparişleri kontrol edebilir ve işleme alabilirler.

Yem Siparişi Yönetim Web Paneli firmadinizsiparis.com adında bir site oluşturularak veya kurumsal internet siteniz içerisine entegre edilebilir. Mobil Uygulamanız firmanızın adına Google Play (Android) ve App Store (iPhone) marketlerde yayına alınır. Yayınlanan uygulamayı personelleriniz akıllı telefonlarına indirerek, müşteri kaydı oluşturmaya ve siparişleri girmeye hemen başlayabilirler.

Bu dijital dönüşüm ile not almaktan, sipariş unutmaktan ve tanıtım personelleriniz ile aranızdaki gereksiz bağlantılardan kurtulmuş olursunuz.

Örnek mobil uygulama sayfası: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mertcakirbay.soyluyem

Örnek web panel sayfası: http://soyluyemsiparis.com/Giris

Yem Fabrikası Mobil Sipariş Uygulaması Yazılımı ile operasyon sürecinizi, dijital çözüme kavuşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mesaj gönder
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?