Skip to main content

Tekirdağ Yazılım Kursu

Web tasarım kursu HTML, CSS, JavaScript ve PHP ders içeriklerini kapsamaktadır. Web Tasarım Kursu, kişisel ve kurumsal siteler yapmak isteyenlere yönelik, web tasarım tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir kurs programından oluşmaktadır. Web Tasarım alanında kendini geliştirmeyi düşünenler, bu kursumuz kapsamında web tasarım temellerini ve işlevlerini öğrenerek web tasarım dünyasına bir başlangıç yapabilirler. Web Tasarım Kursu sayesinde kariyeriniz için yeni alanlar oluşturabilir veya var olan bilginizi geliştirebilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme Kursu, bu alandaki hakim iki işletim sistemi olan iOS ve Android platformları ile ilgili ders içeriklerinden oluşmaktadır.
Mobil Uygulama Geliştirme Kursu ders içeriğinde katılımcılar iOS için Objective-C, Swift – Android içinse Java ve Android programlama dillerini Xcode ve Android Studio platformlarını kullanarak tüm mobil cihazlar için uygulama geliştirme ve geliştirdikleri uygulamaları App Store ve Play Store üzerinden yayınlama becerisi kazanmış olacaklardır.

Oyun Geliştirme Kursu ders içeriğinde Unity 3D Oyun Motoru ve C# programlama dili kullanılmaktadır. Unity 3D oyun motorunu kullanan oyunlar, Unity Web Player eklentisi sayesinde hiçbir kurulum işlemi olmadan web tarayıcı üzerinden çalışabilmektedir. Unity’nin oyun yapımcılarına sağladığı başka bir kolaylık da Unity ile geliştirilen bir oyunun herhangi bir altyapı değişikliğine gerek olmadan farklı platformlara (PC, Mac, Web, iOS, Android, Windows Phone) uygun olarak derlenebilmesidir. Örneğin: PC için hazırlanan bir oyun, tek bir tıklamayla Mac içinde çalışır hale getirilebilir.

Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Leave a Reply

Mesaj gönder
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?