Skip to main content

Çorlu Sosyal Medya Danışmanlığı, Pazarlama, Uzmanı, Ajansı, Yönetimi ve Hizmetleri

Gripenguen, 2014 yılında kurulan Tekirdağ merkezli yazılım ve dijital pazarlama ajansıdır. Ekibimiz, markaları bir sonraki seviyeye taşımanın en yaratıcı ve başarılı yollarını bulmada usta çok disiplinli ve tutkulu kişiliklerden oluşmaktadır.
Dijital dünyada bilinirliğinizi arttırmak ve yatırımlarınızın dönüşünü en iyi şekilde almak için bizimle iletişime geçin!

Sektörünüze ve İşletmenize Özel Strateji Geliştirme

İşletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz.

Çorlu Sosyal Medya Yönetimi Takvimi ve Planlama

İşletmenizin için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyoruz.

Gelecek ayın tüm içerik planlarını sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz.

Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar v.b.) kurum ve işletmeniz ile ilişkili özel içerikler oluşturuyoruz. Real-time (Eş zamanlı) adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması önem veriyoruz.

Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluşturuyoruz.

Etkili ve Dikkat Çekici Tasarımlar

Görsel etkiye çok önem veriyoruz.

İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.

Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyoruz.

Çorlu Sosyal Medya Yönetimi Takip ve Yönetim

Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.

Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada kurum veya işletmenizin hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile tarayarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlıyoruz.

Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.

Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planları hazırlıyoruz.

Çorlu Sosyal Medya Yönetimi Hesap Raporları

Aylık olarak kurum veya işletmenizin tüm sosyal ağlardaki takipçi, etkileşim, içerik ve itibar raporlamasını yapıyoruz.

Yarışma ve kampanyalar sonrası detaylı raporlarla yarışmanın markanıza etkilerini sizinle paylaşıyoruz.

Çorlu Sosyal Medya Uzmanı

Çorlu Sosyal Medya Uzmanı; Hedef kitlelerin belirlenmesi ve onlara en etkili pazarlama yöntemlerinin seçilmesi sosyal medya uzmanı tarafından gerçekleştirilen en önemli işlerden biridir.

Çorlu Sosyal Medya Pazarlama

Çorlu Sosyal Medya Pazarlama; Sosyal medya pazarlamacılığı ve hesap yönetimi, mevcut ve potansiyel müşterilere değer sağlamak, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için inanılmaz bir fırsattır. Sosyal Medya, çok iyi yönetildiğinde markanızı büyütmek için harika bir hızlandırıcı ve itici güç olabilir. Büyüyen Markanız sosyal medya pazarlamacılığı ile daha fazla başarı elde etmek istiyorsa, içeriği okumaya devam edin.

Çorlu Sosyal Medya Ajansı

Çorlu Sosyal Medya Ajansı; İşletmenizin sosyal medya hesaplarını kurarız, sosyal medya hesaplarını yönetiriz. Daha fazla etkileşim ve takipçi elde etmenizi sağlayan sosyal medya stratejileri kurgularız.

Çorlu Sosyal Medya Yönetimi

Çorlu Sosyal Medya Yönetimi; Sosyal Medya yönetimi orta ve uzun vadede marka değerini arttıran ve dönüşüm sağlayan, Dijital Pazarlama’nın büyük bir parçasıdır.

Çorlu Sosyal Medya Danışmanlığı

Çorlu Sosyal Medya Danışmanlığı; Sosyal Medya Danışmanlığı ile başarıyı yakalayın! Sosyal medya reklamları ve profesyonel sosyal medya yönetimi ile kazancınızı ve itibarınızı bizimle artırın.

Çorlu Sosyal Medya Hizmetleri

Çorlu Sosyal Medya Hizmetleri; Basic Standart ve Premium olmak üzere 3 paket altında sunulmaktadır. Paylaşım adedi, reklam, paylaşıma uygun hashtag# kullanımı, slogan oluşturma ve paylaşma, sayfa tasarımı, profil tasarımı, imaj post tasarımı ve bunlar gibi unsurlara göre değişir. Bu konudaki uzman ekibimizle sosyal medya yönetimi hizmetini, en iyi şekilde vermekteyiz. Hizmetleri satın almak ya da bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Etiketler

Çorlu Sosyal Medya Danışmanlığı, Çorlu Sosyal Medya Ajansı, Çorlu Sosyal Medya Yönetimi, Çorlu Sosyal Medya Uzmanı, Çorlu Sosyal Medya Pazarlama, Çorlu Sosyal Medya Hizmetleri, Çorlu Sosyal Medya Danışmanlık, Çorlu Sosyal Medya Eğitimi, Çorlu Dijital Medya Uzmanı, Çorlu Dijital Pazarlama Ajansı

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mesaj gönder
💬 Whatsapp ile mesaj gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?